Dawn 100: tydzień świętowania

Witamy na stronie dla członków zespołu
Dawn 100 

Tutaj znajdziesz wszystkie sposoby uczestnictwa w naszym tygodniu świętowania w dniach od 12 do 16 października. Chociaż nasze osobiste świętowanie i działania uległy zmianie, nasze obchody stulecia polegają na docenieniu ludzi, produktów i klientów, którzy pozostają z nami mimo wszystkich okoliczności. Mamy nadzieję, że będziesz w stanie uczestniczyć i angażować się przez cały tydzień. 

 

Udział we wszystkich aktywnościach Dawn 100 jest dobrowolny. Nie przewidziano dodatkowego wynagrodzenia za udział w aktywnościach.

Kalendarz wydarzeń

Orange Gradient

Dawn 100
Poniedziałek, 12 października: Fartuchy na całym świecie

We wrześniu każdy członek zespołu otrzyma pudełko Dawn 100 do swojej lokalizacji lub do domu. W tym pudełku będzie znajdować się oficjalny fartuch cukierniczy Dawn 100.   W poniedziałek, 12 października, załóż ten fartuch i zrób sobie zdjęcie lub nagraj film, podając w nim swoje imię i nazwisko, stanowisko w firmie Dawn, staż pracy w firmie i coś o sobie.

Uczestnictwo jest możliwe na dwa sposoby: 

1) Jeśli masz adres e-mail Dawn, opublikuj swoje zdjęcie/film w grupie Dawn Today w Workplace, używając hashtagu #Dawn100. 

 

2) Jeśli nie masz adresu e-mail Dawn, kliknij, aby przesłać: Zdjęcia i filmy w fartuchu

Orange Gradient

Dawn 100
Wtorek, 13 października: Integracja członków zespołu

Dziś łączymy nasz zespół z całego świata poprzez indywidualne zaangażowanie. Jesteśmy zespołem niesamowicie utalentowanych ludzi z pasją do pieczenia. Od produkcji i dystrybucji po operacje, kierowców, finanse, bezpieczeństwo i nie tylko — każdy z nas każdego dnia przyczynia się do sukcesu cukierni.

Uczestnictwo jest możliwe na dwa sposoby

1) Jeśli masz adres e-mail Dawn i zapisałeś się na wydarzenie dla członków zespołu, zarezerwuj sobie czas na spotkanie we wtorek, 13 października. Przeprowadź rozmowę wideo, jeśli będzie to możliwe. Zrób zdjęcie ekranu lub połączenia wideo i udostępnij je w grupie Dawn Today w Workplace, używając hashtagu #Dawn100.

2) Jeśli nie masz adresu e-mail Dawn lub nie zapisałeś się na wydarzenie dla członków zespołu, spróbuj nawiązać kontakt z członkiem swojego zespołu we wtorek, podczas obiadu, w trakcie przerwy lub pomiędzy zadaniami. Poproś go o opowiedzenie o sobie lub wyraź swoje uznanie za pracę, jaką wykonuje, aby każdego dnia przyczyniać się do sukcesu cukierni.

Orange Gradient

cake

 

Środa, 14 października: Świętowanie wirtualne
Dołącz do dyrektor generalnej Carrie Jones-Barber podczas specjalnego globalnego zebrania z okazji setnej rocznicy firmy Dawn..

Posłuchamy gości z całego świata i będziemy chwalić to, co sprawia, że Dawn jest wyjątkową firmą — naszych ludzi, nasze produkty i naszych klientów..

Będzie dostępna transmisja dla wszystkich członków zespołu. Do dołączenia do spotkania NIE jest wymagany adres e-mail Dawn. Jeśli nie będziesz w stanie wziąć udziału w konferencji na żywo w godzinach od 16:00 do 17:00 czasu CEST, zostanie udostępnione nagranie.

Transmisja zostanie przeprowadzona w języku angielskim, z hiszpańskimi napisami dla wcześniej nagranych segmentów.

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

 


Orange Gradient

Rolling pin

Czwartek, 15 października: Rodzinne zwyczaje cukiernicze

Robisz NAJLEPSZE ciasteczka w swojej rodzinie? A może zawsze ktoś prosi Cię o upieczenie ciasta? Chcemy poznać TWOJE rodzinne zwyczaje cukiernicze! Zbierz składniki i zaproś rodzinę do udziału! Zobaczmy wspaniałe przepisy z domu członków zespołu Dawn!

Jak to działa: Prześlij zdjęcia lub film, na których Ty lub Twoja rodzina pieczecie jeden z najlepszych rodzinnych przepisów. Opowiedz nam o tym przepisie opisując go lub na filmie — czy pochodzi od Twojej babci? A może sam go stworzyłeś? A jeśli masz ochotę, udostępnij przepis zespołowi!

Materiał można przesłać na dwa sposoby

1) Jeśli masz adres e-mail Dawn, opublikuj swoje zdjęcie/film w grupie Dawn Today w Workplace, używając hashtagu #Dawn100. 

2) Jeśli nie masz adresu e-mail Dawn, kliknij, aby przesłać zdjęcia lub film: Rodzinne tradycje cukiernicze

Orange Gradient

Dawn 100Piątek, 16 października: Quiz cukierniczy i mozaika zespołu

Masz czas tylko do końca tygodnia, by wziąć udział w naszym quizie cukierniczym oraz przesłać zdjęcie, które zostanie dołączone do mozaiki zespołu Dawn 100. 

Druk mozaiki zespołu: 
Kliknij tutaj, aby przesłać obraz, który ma pojawić się na wydrukowanej mozaice naszego zespołu. Gotowy wydruk zostanie udostępniony w dalszej części roku. (Uwaga: obraz pokazany po lewej stronie jest symbolem zastępczym)

Quiz cukierniczy: Dowiedz się, którą słodycz z cukierni najbardziej przypominasz! Kliknij tutaj, aby rozwiązać quiz.

 

Orange Gradient